користь для здоров’я Acai Беррі

У даному висвітлення в ЗМІ Oprah Winfrey Show, Rachael Ray, ABC, NBC і CBS шоу мають рекламували багатьох переваг acai. І лікарів і знаменитостей є сприймалися acai як супер харчування № 1.

Надзвичайно висока концентрація антиоксидантів, Омега жирні кислоти, амінокислоти, волокна та інших поживних речовин є причиною цього супер харчування має так багато переваг. Таким чином, Ось лише деякі з багатьох переваг, що acai ягода може допомогти з:

 • Сприяють втраті ваги
 • Збільшення енергії і витривалості
 • Боротьба хвороби серця, цукровий діабет, раку та інших захворювань
 • Стимулювати імунну систему
 • Покращення травлення
 • Зменшення впливу старіння
 • Поліпшити зір

Натисніть тут, щоб купити PureAcaiBerry з офіційного сайту

Сприяють втраті ваги

Acai має дуже високі концентрації волокна і Омега жирні кислоти. Він також містить здорова доза амінокислот, вуглеводів і вітамінів. Ці поживні речовини було показано, щоб:

 • придушення апетиту
 • зменшити накопичення жиру в організмі
 • підвищення метаболізму
 • Збільшення енергії і витривалості

Близько 40% в фрукти acai є волокна. Є багато переваг, від волокна. Оскільки волокно, як правило, зробити харчування відчувати більше і більше затримуватися, він виступає в якості природного придушення апетиту. І так як це допомагає стабілізувати рівень цукру в крові, допомагає тримати енергетичних рівнів стабільною і вище, запобігання аварій цукру. Це також допомагає зменшити накопичення жиру в організмі, запобігаючи інсулін шипи, який може перетворити надлишкового цукру в крові в жирової тканини.

Омега жирні кислоти, клітковини, амінокислот і вітамінів в acai також допомагають підвищити метаболізму. І різке збільшення обміну речовин може допомогти спалювати більше калорій — навіть на відпочинку.

У поєднанні з належної дієти і фізичних вправ, різні поживні речовини в acai може бути велика допомога для втрати ваги і поліпшення загального здоров’я.

Натисніть тут, щоб купити PureAcaiBerry з офіційного сайту

Збільшення енергії і витривалості

Acai має стати легендарним серед бразильського джиу-джитсу бійців, top серферів та інших спортсменів за його здатністю збільшити енергію і підвищити витривалість. Легендарний джиу-джитсу бійців Карлос і Royce Gracie використовували acai просунути їх до кількох UFC і інші чемпіонати. І 6 час світ чемпіон серфер Kelly Slater acai важливою частиною його дієти. Якщо світ клас спортсменів використовувати acai для boost енергії і витривалості у конкурсі, його безумовно може допомогти вам з вашої підготовки або здійснювати режим. І більше енергії, більше калорій, що можна записати у ваші тренування.

Правильне поєднання поживних речовин, які їдять інтервали допоможе зберегти високі енергетичні рівні. І висока концентрація вуглеводів, білків і здорових жирів в acai допоможе паливо діяльності під час високої концентрації волокна допомагає регулювати рівень цукру в крові і тримати енергетичних рівнів вище для довше.

Боротьба хвороби серця, цукровий діабет, раку та інших захворювань

Можливо, однією з основних причин, що acai вважається номером один суперпродукт є через поживних речовин, що допоможе запобігти хвороб і сприяти загальний стан здоров’я. Acai містить один з високих концентраціях антиоксидантів, Омега жирні кислоти, інші хороші жири і волокна будь-яку їжу. І ці поживні речовини можуть знизити ризик серцевих захворювань, раку, діабет та інші хвороби. Наприклад, висока концентрація антиоксидантів є думка, щоб допомогти запобігти Альцгеймера, Паркінсона, нейродегенеративних захворювань, ревматоїдний артрит та інших захворювань.

Висока концентрація волокна і бета ситостерин може знизити вміст холестерину в крові. Волоконно також допомагає знизити рівень глюкози, який може допомогти запобігти діабету. І олеїнової кислоти, жирні кислоти Омега 9, яка є головним компонентом оливкової олії, може знизити кров’яний тиск. У даному університет Флориди вивчення має навіть пов’язані споживання acai профілактики лейкемії! З високої концентрації поживних речовин, які допомагають боротьбі з багатьох захворювань, це легко зрозуміти, чому acai розглядається багатьма бути номером один супер харчування.

Натисніть тут, щоб купити PureAcaiBerry з офіційного сайту

Стимулювати імунну систему

Імунна система захищає від хвороб і патогенів, як вірусів, бактерій і паразитів через використання механізмів як ферментів, хороші бактерії, білки, клітин, органів, тканин, і т. д. Висока концентрація антиоксидантів і інших поживних речовин в acai ягода може допомогти зміцнити імунну систему, сприяючи здорового функція цих механізмів, що захищають від патогенних мікроорганізмів.

Покращення травлення

Вміст високим вмістом клітковини, ферментів та інших поживних речовин в acai може не тільки допоможе зменшити хвороби серця, зниження рівня холестерину крові і стабілізацію цукру в крові, але вони також надає допомогу в належне функціонування органів травлення. Ферменти може допомогти у переварюванню їжі. І волокно може допомогти запобігти геморой синдром роздратованого кишечника і запобігти або полегшити запор. Високим вмістом клітковини вмісту в acai може допомогти переконатися, що ви отримаєте ваш рекомендованої денної норми клітковини і допомагають підтримувати здорове травлення.

Натисніть тут, щоб купити PureAcaiBerry з офіційного сайту

Зменшення впливу старіння

На додаток до надання допомоги, профілактики захворювань, висока концентрація антиоксидантів в acai може допомогти зменшити ефекти старіння. Шляхом зведення до мінімуму шкоди клітини від вільних радикалів, антиоксидантів може запобігти з наслідками старіння, викликані окислювальний стрес через нормальні тілесні функції (наприклад, здійснення) або зовнішніх причин, наприклад, пошкодження сонця, пестицидів, забруднюючих речовин, сигаретний дим, і т. д. Наприклад, вітамін Е та інші антиоксиданти, як вважається для запобігання пошкодження шкіри на сонці і інші причини.

Поліпшити зір

Антоціани і інші антиоксиданти, такі як вітамін А, як вважається, поліпшити зір через різні механізми. Справді, Другої світової війни, британські льотчиків були думали отримати підвищення нічного бачення через споживання великої кількості Чорниця. Пізніше харчування аналіз віднести Антоціани і інші антиоксиданти, поліпшення зору. І стара приказка, що морква (високим вмістом вітаміну А і інші антиоксиданти) може поліпшити зір може мати те, щоб це також.

Натисніть тут, щоб купити PureAcaiBerry з офіційного сайту


Search for користь для здоров’я Acai Беррі


Related Post :