המינון המומלץ Resveratrol

המלצות מינון resveratrol עבור אדם מבוגר הוא 200-400 מ ג ליום. המינון הנכון הוא החליט בצורה הטובה ביותר על ידי הרופא מבוסס על מטרת נטילת תוסף נוגד חמצון זה, משקל הגוף, הבריאות הכללית של האדם. Resveratrol הוא טען להיות אחד של חומרים נוגדי חמצון החשובים ביותר.

אכן, ממצא של תרכובת זו המבוססת על צמחים הוא לא פחות מאשר אבן דרך במדע הרפואה המודרנית. כימית, phytoalexin תרכובת שמפריש כמה צמחים בתנאים מתח, הוא מגן על פונדקאים מפני התקפות מיקרוביאלית. כמו מקורות טבעיים resveratrol מודאגים, הוא נוכח כמויות גדולות של העור של ענבים אדומים, ענבים סגולים, בוטנים, פירות יער בצבעים כהים ויין אדום.

כמה יתרונות בריאותיים של רזברטרול לחסידיו בהורדת רמות הסוכר בדם, מאט הזדקנות תהליך, פעולה anti-cancerous, המאפיין אנטי דלקתיות ושיפור בריאות הלב וכלי הדם. לצרוך מזונות עשירים resveratrol היא טוב לבריאות, אך הכמות מנה צריכה להיות מוגברת לקצור את מרב היתרונות. מסיבה זו, מיץ resveratrol ותוספי מזון סינטטי הם גיבשו ונמכר מרכזי מזון בריאות. כמו אחרים תוספי תזונה, נטילת המינון המתאים הוא הכרחי כדי להשיג יתרונות בריאותיים אופטימלי.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי

המינון הנכון של רזברטרול

על פי מחקרים מדעיים, מתחם polyphenolic זה מראה החיים הרחבה ומאפייני למניעת סרטן. אף-על-פי ישנם כל כך הרבה יתרונות טען בחוות דעת של רזברטרול, כבר נעשה עבודה מרבי דגם היצורים, כלומר צמחים ובעלי חיים. עד כה, מספר אפקטים טיפולית בתוספת נוגדי חמצון זו נבדקים בבני אדם; אחד מהם הוא הסוכר בדם הפחתת אפקט לאחר נטילת מינון גבוה יותר.

מינון לפי משקל

אין אין מינון מסוים של רזברטרול הנחשב מתאים לאדם. ביחס ניסוי קליני שנערך על עכברים, resveratrol נמצא יעיל ביותר כאשר ניתנה 5 מ”ג לכל קילוגרם של משקל הגוף. בהתחשב בכך, חוקרים רפואיים מגיעים למסקנה כי זה ריכוז resveratrol אותו אידיאלי גם עבור בני אדם. מכאן, בהתחשב משקל הגוף הממוצע של נשים וגברים למבוגרים, המינון המומלץ resveratrol היא 200 מ”ג ל- 400 מ”ג לאדם ליום. מומלץ בכלל לא לוקח יותר מ 1500 מ ג ללא פיקוח רפואי.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי

מינון עבור הרזיה

אחת הסיבות לפופולריות עצומה של תוספי resveratrol הממשלה היא תופעות של אובדן משקל חיובי, ללא תופעות לוואי. תוך שימוש תוסף נוגד חמצון זה במשקל, המינון האידיאלי משתנה ביחס משקל הגוף של דיטר. מומלץ כי במינון של 300 מ ג הוא טוב לאדם במשקל 150 ליש ט. באופן דומה, resveratrol המינון יהיה גבוה יותר מ- 300 מ ג, לירה 300 איש או אישה. בין 100-500 מ ג ריכוז נחשב מינון נמוך, בעוד במינון בינוני מתייחס צריכת 500-1500 מ ג ליום.

כאשר נלקח במינון עודף (1500 מ ג או יותר), resveratrol יכול להוביל מנת יתר הסימפטומים. תופעות לוואי של תוספי resveratrol סביר הם כאבי בטן תנועה רופף, הכאב משותף, דם דליל, אנמיה, עקצוצים ביד. בהערה מסכמת, להיוועץ ברופא מהימן לגבי צריכת המינון המתאים חיוני בעת לקיחת כל סוג של ניסוחים נוגדי חמצון, כולל מוצרים resveratrol מבוסס. כך, כדי למזער את הסיכון של תופעות לוואי של רזברטרול, לעשות לא עצמי לנהל תוספת טיפולית זו.

כאשר אתה מתקרב רופא, הוא נבחן במשקל הגוף שלך ואת מצבו הבריאותי הנוכחי ביסודיות, כדי לחשב את המינון הנכון עבורך. בהתאם לכך, הרופא יקבעו במינון הנכון resveratrol מבוסס על מצב הבריאות שלך. באופן כללי, נטילת מינון נמוך של תוסף נוגד חמצון זה בהתחלה, וגדל בהדרגה את צריכת מינון (אם נדרש) יסייע הימנעות תופעות לוואי.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי


Search for המינון המומלץ Resveratrol


Related Post :