מקורות טבעיים Resveratrol

רזברטרול, נוגד חמצון הנמצאים בצמחים מסוימים (כמו ענבים), הוא אמר שיש יתרונות בריאותיים שונים. לעבור דרך מאמר זה עבור סקירה קצרה אודות מקורות טבעיים של זה polyphenolic מורכבים. שמעתם על המושג שנקרא “הפרדוקס הצרפתי”, העוסק שכיחות נמוכה של מחלות לב אצל אנשים צרפתי.

לפי תיאוריה זו, יין אדום הוא אמר שיש מאחורי כזה סיכון נמוך של מחלות לב אצל אנשים צרפתי, בצע תזונה עשירה שומנים רוויים.

בלימודי המשך הציע כי הוא הנוכחות של רזברטרול ביין אדום שנמצא מאחורי תופעה זו. מאז, resveratrol כבר נושא חם עבור מחקרים שונים, מחקרים, כפי שהוא אמר לי יתרונות בריאותיים רבים. כיום, תוספי resveratrol אפילו זמינים בשוק. אין ראיות מוצק עבור ההשפעות המיטיבות של מתחם זה, היא תמיד עדיף ללכת על מקורות טבעיים רזברטרול, ולא באמצעות תוספי.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי

מה Resveratrol?

לפני שמתחילים עם מקורות טבעיים של רזברטרול, עדיף מושג בסיסי על המתחם. Resveratrol היא אנטיביוטיקה טבעיים הנמצאים בצמחים מסוימים כמו ענבים, לילי, אקליפטוס. חומר זה מיוצר בצמחים כמו תגובת הגנה מפני התקפות של חיידקים ופטריות.

Resveratrol היא אחת phytoalexins, אשר מיקרוביאלית מחומרים המיוצרים על-ידי צמחים, כאשר הם הותקפו על-ידי חיידקים או פטריות. חומר זה הוא אמר שיש מאחורי יתרונות בריאותיים של יין אדום. מלבד הפחתת הסיכון של מחלות לב, resveratrol הוא אמר גם שיש מאפיינים המונעים את המופע ואת התפתחות של סרטן. זה נאמר גם נגד הזדקנות אפקטים.

היותו אנטיאוקסידנט, resveratrol יכולה לרסן את הפעולה של רדיקלים חופשיים בגוף, וכך גם מספר מחלות, כמו, דלקת פרקים, מחלת אלצהיימר, וכו ‘. חומר זה הוא גם אמר שיש השפעות אנטי דלקתיות חזקות, הוא טען להיות טוב לאנשים עם תנגודת אינסולין. גם טוענים מקורות resveratrol הטבעי אינו יכול להיות כי אפקטיבית יותר במתן אלה יתרונות בריאותיים. כך, resveratrol כעת משווקת כתוספת תזונתית.

היא זמינה כעת בצורת גלולות ונוזלים. עם זאת, השימוש תוספי resveratrol היא עדיין הרבה בספריו ושנויים במחלוקת בנושא, כמו ההשפעות המיטיבות של תוספי תזונה אלה בבני אדם לא הוכח. לכן, עדיף תמיד הקיט מקורות טבעיים של חומר זה, כדי לקצור יתרונות בריאותיים של רזברטרול המוצעים על-ידי זה נוגד חמצון טבעיים.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי

מקורות טבעיים של רזברטרול

כפי שהוזכר לעיל, יין אדום הוא אחד המקורות הטובים ביותר של רזברטרול. למעשה, הענבים המשמשים לייצור יינות הוא המקור הטוב ביותר של רזברטרול. בין סוגים שונים של צמחים ענבים, ענבים רב-שנתי, labrusca ו- muscadine של גפן נמצאו כדי להיות שיש רמות גבוהות של רזברטרול. אף על פי, נוגד חמצון זה נמצא גבעולי, שורשים, זרעים של הצמח, הריכוז הגבוה ביותר של רזברטרול נראה בעור של אשכולית. מחקרים מראים כי בסביבות 50-100 מיקרוגרם של רזברטרול ניתן למצוא 100 גרם של הענב. במקרה של ענבים אדומים raw, ריכוז resveratrol היא 0.24 1.25 מ ג לכל כוס.

הוא גם אמר שיש צמחים הענבים גדלים באקלים קר, רמות גבוהות של רזברטרול, כמו התקפות פטרייתי נפוצים יותר בתנאים אקלימיים כאלה. לעומת יין ענבים, מיץ ענבים אינו מכיל כמויות משמעותיות של רזברטרול. במקרה של יין אדום מדי, ריכוז resveratrol עשויה להשתנות על בסיס גורמים שונים, כמו, סוג ענבים, מקום הגידול שלו, וכו ‘. זה יכול להיות סביב 0.29 1.89 מ ג בכוס אונקיית חמש ספרדי יין אדום.

מקורות resveratrol טבעיים אחרים הם בוטנים, אשר יש בסביבות 75 מיקרוגרם לכל לאונקיה. בוטנים מבושלים יש ריכוז גבוה של חומר זה, לעומת אלה raw. חמאת בוטנים מכיל כמויות נמוכות אם זה נוגד חמצון – מ”ג 0.13 לכל כוס. אפילו פטל, mulberries, אוכמניות, חמוציות נחשבות מקורות טבעיים של רזברטרול. לעומת bilberries, אוכמניות יש ריכוז גבוה של רזברטרול, אך, זה נוגד חמצון לקבל נפגמים בשל בישול. ניתן למצוא גם את הזרעים של תותים. Resveratrol נמצא גם בסוגים מסוימים של עצי אורן, אשוחית knotweed יפני.

כפי אין ערובה של טוהר, האיכות והיעילות של תוספי resveratrol, עדיף ללכת על מקורות טבעיים של רזברטרול. ייתכן אפילו את המינון resveratrol המסופקים עם התוספת אינה מדויקת. קיימות כמה השערות תופעות לוואי של תוספי resveratrol. אם ברצונך להשתמש תוספי מזון אלה, מבקשים את דעתו של הרופא שלך. במקרה של מקורות טבעיים מדי, צריכה מתונה רצוי.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי


Search for מקורות טבעיים Resveratrol


Related Post :