Dabas Resveratrol Avoti

Resveratrol, antioksidanti atrodami augu (piemēram, vīnogas) esot dažādas veselības priekšrocības. Iet caur šo rakstu, kurā sniegts īss pārskats par šo polyphenolic savienojumi dabiskiem avotiem. Jūs varētu būt dzirdējuši par jēdzienu, ko sauc par “Francijas paradokss”, kas nodarbojas ar zema saslimstība ar sirds slimībām Francijas cilvēki.

Saskaņā ar šo teoriju, sarkanais vīns ir teikt, ka aiz tik zemu risku sirds slimību Francijas cilvēki, kas seko uzturs, kas bagāts ar piesātinātiem taukiem.

Turpmāki pētījumi ierosināja sarkano vīnu, kas atrodas aiz šī parādība ir resveratrol klātbūtnes. Kopš tā laika, resveratrol ir karsts temats par dažādiem pētījumiem un pētījumiem, kā tas ir teikts, ir daudzas veselības priekšrocības. Mūsdienās pat resveratrol bagātinātājiem ir pieejami tirgū. Kā nav stabilu pierādījumu par šo maisījumu labvēlīgo ietekmi, tas vienmēr ir labāk, lai iet par resveratrol dabisko avotu, nevis izmantot piedevas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Kas ir Resveratrol?

Pirms sākat ar dabiskiem avotiem resveratrol, tas ir labāk, lai ir izveidojies priekšstats par šīs teritorijas. Dabas antibiotika atrodami daži augi, piemēram, vīnogas, Lilija un eikalipta ir resveratrol. Šo vielu ražo augu aizsardzības reakcija pret baktēriju un sēnīšu uzbrukumiem.

Resveratrol ir viens no phytoalexins, kas ražo augu, kad viņi uzbruka baktēriju vai sēnīšu pretmikrobu vielām. Šīs vielas ir teikt, ka aiz veselības ieguvumiem no sarkanvīnu. Ne tikai samazina sirds slimību risku, resveratrol esot arī piemīt īpašības, kas var novērst vēža progresēšanas un to. Tas esot arī ir pret novecošanās sekas.

Ir antioksidants, resveratrol var ierobežot darbību no brīvajiem radikāļiem, kas organismā, tādējādi novēršot vairākām slimībām, piemēram, artrīts, Alcheimera slimību, utt. Šīs vielas ir pretiekaisuma ietekme ir arī teica un apgalvoja, ka ir labi cilvēki ar insulīna rezistenci. Tiek arī apgalvots dabas resveratrol avotiem nevar daudz efektīvi, nodrošinot šos veselības pabalstus. Tātad, resveratrol tagad tirgo kā uztura papildinājums.

Tagad ir pieejams kā tabletes un šķidrumu. Tomēr, resveratrol bagātinātājiem izmantošana ir vēl daudz apspriests un pretrunīga tēma, kā šie papildinājumi cilvēkiem labvēlīgā ietekme nav pierādīts. Tātad, tas vienmēr ir labāk vērsties pie dabiskiem avotiem šo vielu, lai izmantotu piedāvātās šī dabas antioksidants resveratrol veselības priekšrocības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Resveratrol dabiskiem avotiem

Kā jau tika minēts iepriekš, sarkanais vīns ir viens no labākajiem avotiem, Resveratrol. Patiesībā vīnu izgatavošanai izmantotās vīnogas ir vislabākais resveratrol. Starp dažāda veida vīnogu augi, Vitis vinifera labrusca un muscadine vīnogas tiek konstatēts, ka ņemot resveratrol augstā līmenī. Pat tad, ja šo antioksidantu atrast stiebri, saknes un augu sēklas, resveratrol augstākā koncentrācija ir redzams greipfrūtu ādu. Pētījumi liecina, ka apmēram 50-100 mikrogrami resveratrol var atrasties arī vīnogu āda 100 grami. Gadījumā, ja izejvielas sarkanās vīnogas, resveratrol koncentrācija ir 0,24 un 1,25 mg kauss.

Ir arī teikts, vīnogu augiem, kurus audzē aukstā klimatā, ir augsta līmeņa resveratrol, sēnīšu uzbrukumiem ir vairāk izplatīta šādos klimatiskajos apstākļos. Salīdzinājumā ar vīnogu vīna, vīnogu sulas nav ievērojamas summas par resveratrol. Gadījumā sarkanais vīns, resveratrol koncentrācija var mainīties, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, kā vīnogas veids, vieta tā izaugsmi utt. Tas var būt aptuveni 0,29 un 1.89 mg piecas unces Spānijas sarkanā vīna glāzi.

Citi dabas resveratrol avoti ir zemesrieksti, kas ir apmēram 75 mikrogrami par unci. Vārīta zemesrieksti ir augstāka koncentrācija šīs vielas, salīdzinot ar neapstrādātu tiem. Zemesriekstu sviests ir mazos daudzumos, ja šo antioksidantu savietojama 0.13 mg kauss. Pat avenes, zīdkoka ogas, mellenēm un dzērvenes uzskatāmas par dabiskiem avotiem resveratrol. Mellenes, salīdzinot ar mellenēm, ir augstāka koncentrācija resveratrol, bet šo antioksidantu saņemt noplicinātas sakarā ar ēdiena gatavošanai. Tas var atrasties arī zemeņu sēklas. Resveratrol atrodas dažu veidu priedes un egles koku un Japānas knotweed.

Jo nav nekādas garantijas par tīrību, kvalitāti un efektivitāti, resveratrol bagātinātājiem, ir labāk iet uz dabiskiem avotiem resveratrol. Pat ar šo papildinājumu resveratrol devu var nebūt precīzi. Tur ir dažas spekulācijas par blakusparādībām resveratrol bagātinātājiem. Ja jūs vēlaties izmantot šos papildinājumus, ārstu atzinumus. Ja dabiskiem avotiem arī mērena patēriņa ir ieteicams.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa


Search for Dabas Resveratrol Avoti


Related Post :