Etkili Kilo Verme Diyet

Bir açısından o tüketiyor diyet kilo vermek nasıl merak tutmak. Her ne kadar resmi hiçbir diyet, kilo vermek için var, bazı takviyeleri kilo kaybı hızlandırabilir. Aşağıdaki yönergelere uygun takviyeleri ile birlikte, herhangi bir kişi için bir etkili kilo kaybı diyet yapabilirsiniz.

Meyve

Meyve vücut enerji dolu sağlayan doğal şekerler içerir. Buna ek olarak, vitamin ve mineraller sağlıklı için sorumlu oldukları. 1½-2 Bardak her gün sürebilir. Önerilen meyve:

 • Elma-elma iştah bastırmak ve lif yönünden zengin ama düşük kalori, hangi kilo kaybı için mükemmel yapar.
 • Greyfurt-greyfurt, birçok yağ yakıcı enzimler sahiptir ve kolesterol seviyesini düşürerek yardımcı antioksidanlar yüksek.
 • Portakal-portakal düşük kalori var ama lif yönünden zengin. Soğuk algınlığı ve grip hata mücadelede yararlı C vitamini içerirler.
 • Farklı vücut organları, diş, göz ve cilt gibi sağlıklı tutmanın yanı sıra ananas ananas bireylerde tatlı istek de denetler.
 • Çilek-Çilek, C vitamini ve antioksidanlar açısından zengin. Ayrıca vücut kolesterolü azaltmaya ve kan basıncını düzenleyen yardımcı olur.

En etkili kilo kaybı diyet deneyin

Sebze

Sebze, büyük miktarda vitamin, lif ve sağlıklı beslenme için gerekli olan mineraller içerir. Yüksek lif içeriği ile onlar sindirimi kolaylaştırır ve vücutta metabolizma artırmak. 2-3 Bardak her gün sürebilir. Önerilen sebzeler:

 • Ispanak-ıspanak, yüksek lif içeriği vardır. Aynı zamanda anti-enflamatuar özellikleri, besin geliştirmek vizyon gibi birçok sağlıklı özellikleri ile birlikte gelir ve aynı zamanda kan basıncını düzenleyen yardımcı olabilir
 • Havuç-havuç A vitamini karaciğer tarafından dönüştürülmüş beta-karoten içerir. A vitamini vizyonu geliştirir, cildi sağlıklı tutar ve toksinleri dışarı vücut temizler.
 • Salatalık-kalori, yağ, sodyum ve kolesterol bir inanılmaz düşük miktarda salatalık var. Onlar-si olmak yüksek su içeriği, onu korumak–dan güneş yanığı ve cilt yumuşatma yardımcı olur.

En etkili kilo kaybı diyet deneyin

Tahıl

Tahıl zengin lif ve enerji ve bir 6-8 oz. tanelerinin günlük gerekir. Tahıllar, kilo yönetiminde önemli bir rol oynayabilir. Tavsiye tahıllar:

 • Pirinç-yüksek sağlıklı karbonhidratlar vücuda enerji kaynağı. Pirinç hiç kolesterol içerir ve onun yağlar kardiyovasküler dayanıklılık sunuyor ve damar Temizleme yardımcı olur.
 • Yulaf ezmesi-yulaf ezmesi, tam her zaman hissediyorum yapma çok uzun süre midede kalır ama bir çok düşük kalori içeriği vardır. Bu zengin lif ve protein ve sindirimi geliştirir.
 • Bütün tahıl makarna-sadece küçük bir miktar tam tahıl makarna, size yeterli lif, karbonhidrat ve proteinlerin çok az kalori ile verir.

En etkili kilo kaybı diyet deneyin

Proteini

Protein, vücut oluşturur ve 5-6 oz günlük alınmalıdır. Bu yana birçok protein kaynakları zengin yağlar kilo çalışırken aşağıdaki kaynaklardan protein elde önerilir: deniz ürünleri, kemiksiz derisiz tavuk, deli ve tohum, yumurta, fasulye ve Bezelye

Süt

Süt, kalsiyum, protein ve diğer temel vücut besin zengindir. 2-3 Bardak her gün sürebilir. Çoğu süt kaynağı yüksek yağ içeren ve kilo kaybı yerine engelleyebilir. Bu nedenle, bir bu diyet yaparken dikkatli olmak gerekir.

Aerobik egzersiz

Egzersiz düzenli olarak hızlı kilo kaybına yardımcı olabilir. Ne zaman egzersiz, aerobik, egzersiz dahil etmek tavsiye. Mükemmel sonuçlar elde etmek için uygun bir diyet ile kilo kaybı programı bu tür için tercih insanlar birleştirmek.

En etkili kilo kaybı diyet deneyin


Search for Etkili Kilo Verme Diyet


Related Post :