Gamtos Resveratrol šaltinių

Resveratrol, antioksidantas randama tam tikrų augalų (pvz., vynuogės), sako, kad įvairių sveikatos Privalumai. Eiti per šį straipsnį trumpa apžvalga apie natūralių šaltinių, šis polyphenolic junginys. Jūs galbūt girdėjote apie koncepcija vadinama “Prancūzijos paradoksas”, kuris susijęs su žemas sergamumas širdies ligomis, prancūzai.

Pagal šią teoriją, raudonojo vyno sako, kad už tokios mažos rizikos širdies ligų Prancūzijos žmonių, kurie laikosi dietos turtingas, sočiųjų riebalų.

Tolesni tyrimai pasiūlė tai resveratrol atsiradimas, raudonasis vynas, kad už šio reiškinio. Nuo tada, resveratrol buvo karšta tema, įvairias studijas ir tyrimus, kaip jis sakė, kad turi daug naudos sveikatai. Šiandien, net resveratrol papildai yra prieinami rinkoje. Kaip nėra kietų įrodymų, teigiamą poveikį iš šios junginių, tai visada geriau eiti gamtos resveratrol šaltinių, o ne naudojant papildai.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Kas yra Resveratrol?

Prieš pradedant gamtinių šaltinių, resveratrol, tai geriau turėti pagrindines mintis apie junginys. Resveratrol yra natūralus antibiotikas, randama tam tikrų augalų kaip vynuogės, lelija ir eukaliptų. Šios medžiagos yra pagamintos įmonėse kaip gynybinė reakcija nuo bakterinių ir grybelinių išpuolių.

Resveratrol yra viena iš phytoalexins, kurie yra antimikrobinių medžiagų pagaminta jėgainių, kai jie užpuolė bakterijos arba grybeliai. Šios medžiagos sako, kad už raudono vyno naudą sveikatai. Be sumažinti širdies ligų riziką, resveratrol taip pat sakė, kad turi savybių, kurios gali užkirsti kelią atsiradimo ir progresavimo vėžio. Jis taip pat sakė, kad anti senėjimo poveikį.

Būdamas, antioksidacinį, resveratrol gali pažaboti veiksmą laisvųjų radikalų organizme, tokiu būdu užkertant kelią keletas ligų, pavyzdžiui, artritas, Alzheimerio liga, ir tt. Šios medžiagos taip pat sako, kad anti-uždegiminių poveikį ir tvirtino, kad yra gerai tinka žmonėms su insulino varža. Taip pat teigiama, kad gamtos resveratrol šaltinių negali būti, kad daug efektyvesnis teikiant šių sveikatai teikiama nauda. Taigi, resveratrol dabar parduodamas kaip maisto papildas.

Tai dabar galima tablečių ir skysčių pavidalo. Tačiau naudoti resveratrol papildai vis dar yra daug diskutuojama ir prieštaringa tema, kaip teigiamą poveikį šių papildų žmonėms nėra įrodyta. Taigi, tai visada geriau kreiptis į natūralių šaltinių šią medžiagą, kad būtų galima pasinaudoti nauda sveikatai resveratrol teikiamas Šis natūralus antioksidantas.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Gamtinių šaltinių, Resveratrol

Kaip minėta pirmiau, raudonas vynas yra vienas iš geriausių šaltinių resveratrol. Iš tiesų, kurie yra naudojami priimant vynus, vynuogių yra geriausias resveratrol šaltinis. Tarp įvairių rūšių vynuogių augalų, Vitis vinifera, labrusca ir muscadine vynuogių yra nustatyta, kad turintys aukštą resveratrol. Nors šio antioksidanto randama stiebai, šaknys ir sėklos, augalų, didžiausia koncentracija resveratrol yra matomas odos ir greipfrutų. Tyrimai rodo, kad maždaug 50-100 mikrogramų resveratrol galima rasti 100 g vynuogių odos. Žalias raudonųjų vynuogių, resveratrol koncentracija yra 0,24 ir 1,25 mg taurė.

Jis taip pat sakė, kad vynuogių augalai, kurie auginami šaltame klimate, aukšto lygio, resveratrol, kaip grybelinių išpuolių dažniau esant tokioms klimato sąlygoms. Palyginti su vynuogių vyno, vynuogių sulčių nėra reikšmingas sumas, resveratrol. Jei raudonas vynas, resveratrol koncentracija gali skirtis, remiantis įvairių veiksnių, pavyzdžiui, vynuogių rūšies, vieta, jo augimą ir t. t. Tai gali būti aplink 0,29 ir 1.89 mg Ispanijos Raudonojo vyno taure penkių uncijos.

Kitų gamtos resveratrol šaltiniai yra žemės riešutų, kurių maždaug 75 mikrogramai už unciją. Virtų žemės riešutų turi didesnę koncentraciją šią medžiagą, lyginant su žalio tie. Žemės riešutų sviestas yra mažas sumas, jei šis antioksidantas – 0.13 mg taurė. Net avietes, šilkuogės, mėlynės ir Spanguolės yra laikomi natūralių šaltinių, resveratrol. Palyginti su mėlynės, mėlynės yra didesnės koncentracijos, resveratrol, tačiau šio antioksidanto gali gauti pablogėjo dėl virimo. Ji taip pat galima rasti ir braškių sėklas. Resveratrol taip pat randama kai kurių tipų pušies ir eglės medžių ir japonų ginčai.

Kadangi nėra jokių garantijų, grynumo, kokybės ir veiksmingumo, resveratrol papildai, tai geriau eiti gamtinių šaltinių resveratrol. Net resveratrol dozė su priedas negali būti tikslūs. Yra kai kurie spekuliacijoms apie šalutinis poveikis resveratrol papildai. Jei norite naudoti šiuos papildus, ieškoti gydytoju nuomone. Jei gamtinių šaltinių, saikingu vartojimu yra patartina.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė


Search for Gamtos Resveratrol šaltinių


Related Post :