Ieguvumi Veselībai No Acai Ogu

Daudzajām priekšrocībām acai ir touted nesen plašsaziņas līdzekļos ar Oprah Winfrey Show, Rachael Ray, ABC, NBC un CBS izstādes. Un ārstiem un slavenības ir vēstīja acai kā numur 1 Super pārtiku.

Ļoti augsta koncentrācija antioksidanti, omega taukskābes, aminoskābes, šķiedru un citu uzturvielu daudzumu, ir iemesls šo super pārtikas ir tik daudzas priekšrocības. Kopumā šeit ir tikai daži no daudzajiem ieguvumiem, ka acai ogu var palīdzēt:

 • Veicināt svara zudums
 • Palielina enerģiju un izturību
 • Cīnās sirds slimību, diabēta, vēža un citām slimībām
 • Palielināt imūno sistēmu
 • Gremošanas sistēmas uzlabošanai
 • Samazināt novecošanās ietekmi
 • Uzlabot redzes

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos PureAcaiBerry no oficiālā mājas lapa

Veicināt svara zudums

Acai ir ārkārtīgi augsts šķiedrvielu un omega taukskābes koncentrācija. Tas ietver arī veselīgu devu aminoskābes, lipīdu un vitamīnus. Šīs uzturvielas ir pierādīts, ka:

 • nomāc apetīti
 • samazinātu ķermeņa tauku uzkrāšanos
 • palielināt metabolismu
 • palielina enerģiju un izturību

Fiber ir aptuveni 40 % no acai augļus. Pastāv vairākas priekšrocības no fiber. Jo fiber mēdz pagatavotu maltīti justos lielāks un pakavēties ilgāk, tā darbojas kā dabas ēstgribas nomācošas. Un, jo tas palīdz stabilizēt cukura līmeni asinīs, tā palīdz uzturēt enerģijas līmeni stabila un augstāku, novēršot cukura avārijām. Tas arī palīdz samazināt ķermeņa tauku uzkrāšanos, novēršot insulīna tapas, kas var pārvērsties taukaudu lieko cukura līmeni asinīs.

Omega taukskābes, šķiedras, aminoskābes un vitamīni acai var palīdzēt palielināt vielmaiņu. Un var palīdzēt palielināt metabolismu, sadedzināt vairāk kalorijas — pat pie pārējiem.

Kopā ar pareizu diētu un fiziskiem vingrinājumiem, dažādas uzturvielas, Acai var būt liels atbalsts svara zudums un labāku vispārējo veselību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos PureAcaiBerry no oficiālā mājas lapa

Palielina enerģiju un izturību

Acai ir kļuvis leģendārs Brazilian Jiu-Jitsu cīnītāji, top sērfotājiem un citiem sportistiem, tā ir iespēja palielināt enerģiju un palielina izturību. Leģendārais Jiu-Jitsu cīnītāji, Carlos un Royce Gracie ir izmantojušas acai dzīt tos vairāku UFC un citos čempionātos. Un 6 laika pasaules čempions surfer Kelly Slater, kas acai viņa uztura svarīga sastāvdaļa. Ja pasaules klases sportisti acai var izmantot, lai uzlabotu enerģiju un izturību konkurenci, tā noteikti var jums palīdzēt ar savu izglītību vai īstenot režīms. Un vairāk enerģijas esat, vairāk kaloriju jūs varat dedzināt savu treniņu.

Ēst regulāri uzturvielas pareizās kombinācijas palīdzēs uzturēt augstu enerģijas līmeni. Un augsta koncentrācija ogļhidrāti, olbaltumvielas un tauki veselīga Acai Degvielas darbības laikā šķiedras palīdz regulēt cukura līmeni asinīs un ilgāk uzturēt enerģijas līmeņi ir augstāki par augstu koncentrāciju.

Cīnās sirds slimību, diabēta, vēža un citām slimībām

Varbūt viens no galvenajiem iemesliem, ka acai tiek uzskatīts par numur viens Superfood ir tāpēc, ka barības vielas, kas palīdz novērst slimības un palīdzētu veicināt vispārējo veselības stāvokli. Acai ietver vienu augstāko koncentrāciju antioksidantus, omega taukskābes, citas labas tauki un jebkuru pārtikas šķiedru. Un šīs uzturvielas var samazināt risku sirds slimības, vēzis, diabēts un citām slimībām. Piemēram, augsta koncentrācija antioksidanti ir doma, lai palīdzētu novērst Alcheimera, Parkinsona, neirodeģeneratīvām slimībām, reimatoīdo artrītu un citām slimībām.

Augstas koncentrācijas beta-sitosterīna un šķiedras var pazemināt holesterīna līmeni asinīs. Fiber palīdz samazināt glikozes līmeni, kas var palīdzēt novērst diabēta. Un oleīnskābe, omega 9 taukskābes, kas ir galvenais komponents, olīveļļas, var samazināt asinsspiedienu. Nesen Floridas Universitāti studēt ir pat saistīts acai patēriņa leikēmijas novēršanai! Ar augstas koncentrācijas uzturvielām, kas palīdz cīnīties pret daudzām slimībām, ir viegli saskatīt, kāpēc acai uzskatīja daudzi ir numur viens super pārtiku.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos PureAcaiBerry no oficiālā mājas lapa

Palielināt imūno sistēmu

Imūno sistēmu, kas pasargā no slimībām un patogēniem, piemēram, vīrusi, baktērijas un parazīti, izmantojot mehānismus, piemēram, fermenti, labas baktērijas, olbaltumvielas, šūnām, orgānu, audu utt. Augsta koncentrācija antioksidanti un citu uzturvielu daudzumu, acai ogu var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu, veicinot veselīgu funkcija ir šie mehānismi, kas aizsargā pret patogēnu.

Gremošanas sistēmas uzlabošanai

Augsts šķiedrvielu saturs, fermentu un citu uzturvielu daudzumu, Acai var ne tikai palīdzēt samazināt sirds slimību, pazemina holesterīna līmeni asinīs un stabilizēt cukura līmeni asinīs, bet viņi arī atbalsta gremošanas sistēmas pareizu darbību. Var palīdzēt iztvaicējot pārtikas fermentiem. Un fiber var palīdzēt novērst hemoroīdi, kairinātu zarnu sindromu un novērstu vai atbrīvot aizcietējums. Augsts šķiedrvielu saturs Acai var palīdzēt nodrošināt to, ka jums jūsu ieteicamo diennakts devu šķiedru un palīdz uzturēt veselu gremošanas sistēmu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos PureAcaiBerry no oficiālā mājas lapa

Samazināt novecošanās ietekmi

Papildus, lai palīdzētu novērst slimības, augsta koncentrācija acai antioksidanti var palīdzēt samazināt novecošanās sekas. Samazinot bojājumu šūnās no brīvajiem radikāļiem, antioksidanti var novērst sekas novecošanās rada oksidatīvo stresu sakarā ar normālu organisma funkciju (piemēram, īstenot) vai ārējie cēloņi, piemēram, saules kaitējumu, pesticīdi, piesārņojošo vielu, cigarešu dūmi utt. Piemēram, E vitamīnu un citu antioksidantu doma, lai palīdzētu novērst ādas bojājumu dēļ saules iedarbības un citu iemeslu dēļ.

Uzlabot redzes

Antocianīni un citiem antioksidantiem, piemēram, vitamīns, domājams, uzlabot redzi caur dažādiem mehānismiem. Patiesībā II pasaules kara Lielbritānijas cīnītājs pilotiem bija doma iegūt lielāku nakts redzamības caur ieplūdes melleņu liela apjoma. Vēlāk Uzturvērtība analīze attiecināma redzes uzlabošanas antocianīna krāsojuma un citiem antioksidantiem. Un veco sakāmvārdu, ka burkāni (augstu vitamīnu un citu antioksidantu) var uzlabot redzi kaut ko, lai tas var būt tikpat labi.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos PureAcaiBerry no oficiālā mājas lapa


Search for Ieguvumi Veselībai No Acai Ogu


Related Post :