Looduslik Resveratrooli Allikad

Resveratrooli antioksüdant leitud teatud taimede (nt viinamarjad), on öelnud, et on erinevate kasu tervisele. Mine läbi see artikkel umbes see ühend polyphenolic looduslike allikate lühiülevaade. Te olete kuulnud nn “Prantsuse paradoksi”, mis tegeleb madal esinemissagedus südamehaigused Prantsuse inimesed mõiste.

Selle teooria kohta punane vein on öelnud, et sellise madala riskiga südame haiguste Prantsuse inimesed, kes järgivad toitumine rikas küllastunud rasvade taga.

Täiendavad uuringud näidanud, on olemasolu resveratrooli punases veinis, et selle nähtuse taga. Alates sellest ajast, resveratrol on kuum teema erinevate uuringute ja uuringud, nagu on öeldud, et on palju kasu tervisele. Tänapäeval isegi resveratrooli toidulisandeid on saadaval turul. Kui ei ole kindlaid tõendeid selle ühendi mõju, see on alati parem minna loodusliku resveratrooli allikad, selle asemel et kasutada toidulisandeid.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Mis on resveratrooli?

Enne alustamist resveratrooli looduslikest allikatest, on parem põhi aimu ühend. Resveratrol on leitud teatud taimede nagu viinamarjade, lily ja eukalüpti looduslik antibiootikum. See aine on toodetud taimi bakterite ja seente eest kaitsev reaktsiooni.

Resveratrol on üks phytoalexins, mis on toodetud taimed, kui nad on rünnanud bakterite või seente mikroobivastaste ainete. See aine on öelnud, et taga punane vein kasu tervisele. Lisaks vähendab südamehaiguste riski, resveratrol on ka öelnud, et on atribuudid, mida saab vältida esinemise ja progresseerumise vähi. See on ka öelnud, et on anti vananemist mõju.

On antioksüdant, resveratrooli saab ohjeldada meetmeid vabade radikaalide organismis, takistades mitmete haiguste, nagu artriit, Alzheimeri tõbi, jne. See aine on ka öelnud, et on põletikuvastane toime ja on väidetavalt hea inimeste insuliini resistentsus. Väidetakse ka, et füüsiline resveratrooli allikad ei saa olla, et palju tõhusam, pakkudes nende kasu tervisele. Nii, nüüd turustatakse resveratrooli toidulisandiga.

See on nüüd saadaval pillid ja vedelike kujul. Siiski resveratrooli toidulisandeid kasutatakse veel palju kõneainet pakkuv ja vastuoluline teema, nagu neid toidulisandeid inimestele kasulik mõju on tõestatud. Nii, see on alati parem kasutada seda ainet, et saada resveratrooli tervise kasu see looduslik antioksüdant pakutud looduslikest allikatest.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Looduslikest allikatest resveratrooli

Nagu eespool mainitud, punane vein on üks parimaid allikaid resveratrooli. Tegelikult veinide valmistamiseks kasutatud viinamarjad on parim allikas resveratrooli. Erinevate viinamarjade taimed, leitakse, et võttes kõrge resveratrooli Vitis vinifera, labrusca ja muscadine viinamarjadest. Kuigi see antioksüdant on leitud varred ja juured taime seemned, resveratrol kõrgeim kontsentratsioon on näha naha Greip. Uuringud näitavad, et umbes 50-100 mikrogrammi resveratrooli võib leida 100 grammi viinamarjade nahka. Toores punased viinamarjad, resveratrooli kontsentratsioon on 0,24 ja 1,25 mg ühe tassi.

Samuti on öelnud et viinamarjamahla taimed, mida kasvatatakse külma kliimaga, on kõrge resveratrooli, nagu seen rünnakud on rohkem levinud selline kliimatingimusi. Võrreldes viinamarjavein, viinamarjamahla ei sisalda märkimisväärses koguses resveratrooli. Punase veini puhul ka resveratrooli kontsentratsioon võib erineda alusel erinevaid tegureid, nagu, viinamarjad liigi, selle kasvu jne. See võib olla umbes summas 0,29 ja 1,89 mg viis unts klaas Hispaania punane vein.

Muud looduslikud resveratrooli allikad on maapähklid, mis on umbes 75 mikrogrammi per unts. Keedetud maapähklid on selle aine, toores need võrreldes suurema kontsentratsiooniga. Maapähklivõi sisaldab väikeses koguses, kui see antioksüdant – 0,13 mg ühe tassi. Isegi vaarikad, mooruspuumarjad, mustikaid ja Jõhvikad peetakse resveratrooli looduslikest allikatest. Võrreldes mustikad, mustikad on suurema kontsentratsiooniga resveratrooli, kuid see antioksüdant võib saada häiritud tõttu toiduvalmistamiseks. Seda võib leida ka maasikaid seemned. Resveratrol on leitud ka teatud tüüpi mänd ja kuusk puud ja Jaapani knotweed.

Kui ei ole tagatud puhtuse, kvaliteedi ja tõhususe resveratrooli toidulisandeid, on parem minna resveratrooli looduslikest allikatest. Isegi varustatud täiendada resveratrooli annus ei pruugi olla täpne. Seal on mõned kõrvaltoimed spekulatsioonid resveratrooli toidulisandeid. Kui soovite kasutada neid toidulisandeid, arsti arvamust. Looduslikest allikatest kui ka mõõdukas tarbimine on soovitatav.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg


Search for Looduslik Resveratrooli Allikad


Related Post :