Rekomenduojama Resveratrol Dozė

Resveratrol dozavimo rekomendacijos suaugusiųjų asmeniui yra 200 – 400 mg per dieną. Teisingas dozavimas geriausiai sprendžia gydytojas remiasi tikslas atsižvelgiant šis antioksidantas papildyti, kūno svorį ir bendrą sveikatos asmens. Resveratrol tvirtino, kad yra vienas iš labiausiai puoselėjamų Antioksidantai.

Iš tiesų, šis augalinės kilmės junginys rasti yra nemažesnis nei etapas šiuolaikinės medicinos mokslo. Chemiškai, yra phytoalexin kombinuotųjų sekretuoja kai kurių augalų streso sąlygomis, jis saugo šeimininkų nuo mikrobų atakų. Kalbant apie gamtos resveratrol šaltinių, tai yra pateikti didelį kiekį odoje, raudonųjų vynuogių ir violetinė vynuogės, riešutų, tamsios spalvos uogų ir Raudonojo vyno.

Apie tariamą resveratrol sveikatai teikiama nauda yra sumažinti cukraus kiekį kraujyje, lėtina senėjimo procesą, kovos su vėžio veiksmų, priešuždegiminių ypatybių ir pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą. Vartoja resveratrol turtingą maistą yra sveika, bet tarnauja suma turėtų būti padidinta, gauti didžiausią naudą. Dėl šios priežasties, resveratrol sulčių ir sintetinių papildų yra suformuluoti ir parduodami sveiko maisto centruose. Kaip ir kitų maisto papildų, atsižvelgiant tinkamas dozės yra būtina gauti optimalią sveikatą naudą.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Tinkamą Resveratrol dozę

Remiantis moksliniais tyrimais, šis polyphenolic junginys rodo gyvenimo pratęsimo ir vėžio prevencijos savybių. Nors ten yra tiek daug teigė nauda Resveratrol apžvalgos, didžiausias darbas buvo padaryta pavyzdinių organizmų, t. y. augalai ir gyvūnai. Iki šiol, kelias terapinio poveikio šis antioksidantas papildyti bandomi žmonėms; iš kurių vienas yra cukraus kiekį kraujyje mažinantis poveikis Pavartojus didesnę dozę.

Dozavimo masės

Nėra jokių konkrečių dozė, resveratrol, kuris laikomas tinka asmeniui. Atsižvelgiant į klinikinį tyrimą atliko su pelėmis, resveratrol yra nustatyta, kad efektyviausios, kai nurodytas 5 mg vienam kilogramui kūno svorio. Atsižvelgiant į tai, medicinos mokslininkai priėjo prie išvados, kad šis tokios pat koncentracijos resveratrol taip pat idealiai tinka žmonėms. Taigi, atsižvelgiant į jų vidutinis kūno svoris suaugusių vyrų ir moterų, rekomenduojama resveratrol dozė yra 200 mg iki 400 mg vienam asmeniui per dieną. Atsižvelgiant daugiau nei 1500 mg be gydytojo priežiūros yra visai ne rekomenduojama.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Svorio dozė

Viena pagrindinė priežastis, didelį populiarumą resveratrol papildai yra teigiamas svorio poveikis, be nepageidaujamų reakcijų. O naudojant šis antioksidantas papildyti prarasti svorio, idealus dozė skiriasi atsižvelgiant į kūno svorį, dieter. Siūloma, kad apie 300 mg dozė yra geras žmogus sveria 150 svarų. Be to, resveratrol dozė bus didesnis nei 300 mg 300 svaras vyras ar moteris. 100-500 Mg koncentracija yra laikomas mažos dozės, o vidutinės dozės kalbama apie 500-1500 mg per dieną suvartojamų.

Kai perteklius dozė (1500 mg ar daugiau), resveratrol gali sukelti perdozavimo simptomai. Tikėtina, resveratrol papildai šalutinis poveikis yra pilvo spazmai, laisvas judėjimas, sąnarių skausmas, kraujo retinimo, anemija ir ranka dilgčiojimas. Sudarant dėmesį, pasikonsultavusi su patikimų gydytoju apie tinkamas dozės suvartojimo svarbu atsižvelgiant bet kokios rūšies Antioksidantai formulių, įskaitant resveratrol pagal produktus. Taigi, siekiant sumažinti riziką, resveratrol šalutinis poveikis, ar ne savarankiškai administruoti šis terapinis priedas.

Kaip jūs požiūris į gydytoją, jis išnagrinės savo kūno svorį ir esamą sveikatos būklę kruopščiai, teisingai dozei apskaičiuoti už jus. Atitinkamai, gydytojas jums paskirs tinkamą resveratrol dozę pagal jūsų sveikatos būklę. Apskritai, atsižvelgiant maώesne doze šis antioksidantas papildyti, pradžioje, ir palaipsniui didėja dozės suvartojimo (jei reikia) padės išvengti šalutinio poveikio.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė


Search for Rekomenduojama Resveratrol Dozė


Related Post :