Resveratrol Ieteicamo Devu

Resveratrol deva ieteikumus par pieaugušo personu ir 200-400 mg dienā. Pareizo devu labākais lemj ārstu pamatā mērķis uzņemt šo antioksidantu Papildinājums, ķermeņa svara un vispārējo veselību, personas. Resveratrol apgalvoja viens no vērtīgākajiem antioksidanti.

Patiešām, meklējot šo augu valsts vielas ir ne mazāk nekā sasniegums mūsdienu medicīnas zinātnē. Ķīmiski, phytoalexin barības izdala atsevišķi augi stresa apstākļos, tas aizsargā saimniekaugiem no mikrobu uzbrukumiem. Ciktāl tas attiecas uz dabas resveratrol avoti ir sastopama liela apjoma āda sarkanās vīnogas un purpura vīnogas, zemesrieksti, tumšas krāsas ogām un sarkanvīna.

Daži apliecinātu resveratrol ieguvumi veselības jomā ir samazināt asins cukura līmeni, palēnina novecošanās procesu, anti-cancerous darbību, pretiekaisuma īpašumu un sirds un asinsvadu veselības uzlabošanai. Patērē resveratrol bagāta pārtika ir laba veselība, bet kalpo summa būtu jāpalielina gūt maksimālu labumu. Šī iemesla dēļ resveratrol sulu un sintētiskās piedevas formulē un pārdod veselīgas pārtikas centru. Tāpat kā ar citiem uztura bagātinātājiem, ņemot atbilstošu devu, kas ir obligāti, lai iegūtu optimālu veselību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Resveratrol pareizu devu

Saskaņā ar zinātniskiem pētījumiem, šo polyphenolic savienojumi parāda dzīves pagarināšanu un vēža profilakses īpašības. Pat tad, ja ir tik daudz labumu apgalvoja Resveratrol pārskati, maksimālais darba darīts modelis organismos, t.i., augiem un dzīvniekiem. Līdz datumam, pārbauda šo antioksidantu papildināt dažas terapeitisko iedarbību cilvēki; viens no tiem ir samazināt efektu pēc lielākas devas asins cukuru.

Masas devas

Nav nekādu konkrētu devu resveratrol, kas tiek uzskatīts par piemērotu personu. Ņemot vērā klīnisko izpēti veic saistībā ar pelēm, resveratrol atklājas, ir visefektīvākā, ja tā piešķirta 5 mg uz kilogramu ķermeņa svara. Ņemot vērā to, medicīnas zinātnieki nonāca pie secinājuma, šo pašu resveratrol koncentrācija ir arī ideāli piemērots cilvēkiem. Līdz ar to, ņemot vērā pieaugušu vīriešu un sieviešu vidējo ķermeņa svaru, resveratrol ieteicamo devu ir 200 mg līdz 400 mg vienai personai dienā. Nepavisam nav ieteicama, ņemot vairāk nekā 1500 mg bez ārsta uzraudzības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Devu, svara zudums

Viens galvenais iemesls, lai lielu popularitāti resveratrol bagātinātājiem ir pozitīvs svara zudums ietekmi bez blakusparādībām. Lietojot šo antioksidantu papildināt zaudēt svaru, ideāls devu atšķiras attiecībā uz ķermeņa svara dieter. Ir ierosināts, apmēram 300 mg deva ir labs cilvēks, kas sver 150 mārciņas. Tāpat, resveratrol devas būs lielāks par 300 mg 300 mārciņa vīrietis vai sieviete. No 100-500 mg koncentrāciju uzskata zemu devu, bet vidējo devu, kas attiecas uz 500-1500 mg dienā, devu.

Ja ņem pārmērīgu devu (1500 mg vai lielāku), resveratrol var novest pie pārdozēšanas simptomi. Iespējamo resveratrol bagātinātājiem blakusparādības ir vēdera krampji, brīvas kustības, locītavu sāpes, asins retināšana, anēmija un roku tirpšana. Nobeiguma piezīmes par konsultāciju uzticēties ārstam par atbilstošu devu uzņemšanu ir svarīgi vienlaikus veikt jebkāda veida antioksidants preparāti, ieskaitot produktus, resveratrol, pamatojoties. Tātad, lai līdz minimumam samazinātu risku resveratrol blakusparādības, vai nav sevi administrēt šo terapijas papildinājumu.

Kā jūs pieeja ārstu, viņš savu ķermeņa svaru un pašreizējo veselības stāvokli pilnībā izpētīsim, lai aprēķinātu pareizo devu jums. Tādējādi ārsts būs noteikt pareizu resveratrol devu, pamatojoties uz veselības stāvokli. Kopumā, ņemot mazāku devu šo antioksidantu papildināt sākuma un pakāpeniski palielinot devas uzņemšanas (ja nepieciešams) palīdzēs izvairīties no blakusparādības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa


Search for Resveratrol Ieteicamo Devu


Related Post :