Resveratrol Přírodní Zdroje

Resveratrol, antioxidant nachází v některých rostlin (jako je hrozny), je řekl, aby měl různé zdravotní výhody. Projděte tento článek krátký přehled o přírodních zdrojích tohoto polyfenolických sloučeniny. Možná jste slyšeli o koncept nazvaný “Francouzský paradox”, který se zabývá nízký výskyt srdečních chorob v Francouzů.

Podle této teorie červené víno je prý za takové nízké riziko srdečních chorob v Francouzů, kteří sledují strava bohatá na nasycené tuky.

Další studie naznačují, že to je přítomnost resveratrolu v červeném víně, který je za tohoto fenoménu. Od té doby resveratrol byla horkým tématem pro různé studie a výzkumy, jak řekl, že má mnoho zdravotních výhod. Dnes dokonce i resveratrol doplňky jsou k dispozici na trhu. Jelikož neexistuje žádný solidní důkaz pro blahodárné účinky této sloučeniny, je vždy lepší jít na resveratrol přírodních zdrojů, spíše než použití doplňků.

Chcete-li koupit Resveratrol z oficiální webové stránky

Co je Resveratrol?

Než začnete s přírodní zdroje resveratrolu, je lepší mít základní představu o sloučeniny. Resveratrol je přírodní antibiotikum v některých rostlin, jako jsou hrozny, lilie a eukalypty. Tato látka se vyrábí v rostlinách jako obranná reakce proti bakteriální a plísňové útokům.

Resveratrol je jedním z phytoalexins, které jsou antimikrobiální látky produkované rostlinami, když oni jsou napadnuti bakterií nebo hub. Tato látka je prý za přínos pro zdraví červeného vína. Kromě snížení rizika srdečních chorob, je resveratrol také řekl, mají vlastnosti, které mohou zabránit vzniku a progrese rakoviny. Říká se také, aby proti účinkům stárnutí.

Jako antioxidant, resveratrol může omezit působení volných radikálů v těle, tím brání několik nemocí, jako je artritida, Alzheimerovy choroby, atd. Tato látka je také řekl, že mají protizánětlivé účinky a je prohlašoval, že je dobrá pro lidi s inzulínovou rezistenci. Také tvrdí, že resveratrol přírodní zdroje nemůže být že tolik efektivní poskytování těchto zdravotních výhod. Tak resveratrol je nyní na trh, jako potravní doplněk.

Nyní je k dispozici v podobě pilulek a kapalin. Použití doplňků, resveratrol je však stále mnoho debatoval a kontroverzní téma, neboť nejsou prokázány blahodárné účinky těchto doplňků v člověka. Tak je to vždy lepší uchýlit se k přírodním zdrojům této látky, aby se sklízet resveratrol zdravotních výhod nabízených touto přírodní antioxidant.

Chcete-li koupit Resveratrol z oficiální webové stránky

Přírodní zdroje resveratrolu

Jak bylo uvedeno výše, červené víno je jedním z nejlepších zdrojů resveratrol. Ve skutečnosti hrozny, které se používají pro výrobu vína je nejlepším zdrojem resveratrolu. Mezi různé druhy hroznů rostlin Vitis vinifera, labrusca a muscadine hroznů vyskytují s vysokou úroveň resveratrol. I když tento antioxidant se nachází v stonků, kořenů a semen rostliny, nejvyšší koncentrace resveratrolu je vidět v kůži grapefruitu. Studie ukazují, že kolem 50-100 mikrogramů Resveratrol lze nalézt ve 100 gramech hroznových kůže. Při syrové červené hrozny koncentrace resveratrolu je 0,24 a 1,25 mg na mistrovství.

Je také řekl, že hroznový rostliny, které jsou pěstovány v chladném podnebí, mají vysokou úroveň resveratrol, když napouštíte jsou častější v těchto klimatických podmínkách. Oproti hroznového vína hroznové šťávy neobsahuje žádné značné množství resveratrolu. V případě červené víno, koncentrace resveratrolu může lišit na základě různých faktorů, jako je druh hroznů, místo jeho růstu, atd. To může být kolem 0,29 a 1,89 mg ve sklenici pěti unce španělských červeného vína.

Jiné zdroje přírodních resveratrolu jsou arašídy, které mají 75 mikrogramů za unci. Vařené arašídy mají vyšší koncentrace této látky, ve srovnání se syrová. Arašídové máslo obsahuje nízké množství, pokud tento antioxidant – 0,13 mg na mistrovství. I maliny, moruše, borůvky a brusinky jsou považovány za přírodní zdroje resveratrolu. Ve srovnání s borůvky borůvky mají vyšší koncentrace resveratrolu, ale tento antioxidant může se zhoršenými kvůli vaření. Také ji lze nalézt v semena jahod. Resveratrol je také nalezený v některých druhů borovic a smrku a Křídlatka.

Jelikož neexistuje žádná záruka za čistotu, kvalitu a účinnost doplňků, resveratrol, je lepší jít na přírodní zdroje resveratrolu. Dokonce i resveratrol dávkování doplněk k dispozici nemusí být přesné. Existují nějaké spekulace o vedlejší účinky resveratrolu doplňků. Pokud chcete používat tyto doplňky, o stanovisko svého lékaře. V případě přírodních zdrojů je také doporučuje konzumace.

Chcete-li koupit Resveratrol z oficiální webové stránky


Search for Resveratrol Přírodní Zdroje


Related Post :