Resveratrol Prírodných Zdrojov

Resveratrol, antioxidant našiel v niektorých rastlinách (ako hrozno), vraj majú rôzne zdravotné prínosy. Prejsť tento článok Stručný prehľad o prírodné zdroje túto zmes polyfenolických. Možno ste počuli o tzv “Francúzsky paradox”, ktorý sa zaoberá nízky výskyt srdcových chorôb v Francúzov koncept.

Podľa tejto teórie, červené víno je povedal, aby bol za takéto nízke riziko srdcových ochorení v Francúzov, ktorí nasledujú strava bohatá na nasýtené tuky.

Ďalšie štúdie naznačovali, že je prítomnosť resveratrolu v červenom víne, ktorá je za tento fenomén. Resveratrol má odvtedy horúcou témou rôznych štúdií a výskumov, ako sa hovorí, že majú početné zdravotné výhody. V dnešnej dobe aj resveratrol doplnky sú k dispozícii na trhu. Keďže neexistuje žiadny solídny dôkaz pre blahodarné účinky tejto zlúčeniny, je vždy lepšie ísť na resveratrol prírodných zdrojov, skôr než pomocou doplnkov.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka

Čo je Resveratrol

Skôr ako začnete s prírodným zdrojom resveratrol, je lepšie mať základnú predstavu o zlúčeninu. Resveratrol je prírodné antibiotikum nájsť v niektorých rastlinách ako hrozno, lily a eukalyptu. Táto látka sa vyrába v rastliny ako obranné reakcie proti bakteriálne a plesňové útoky.

Resveratrol je jedným z phytoalexins, ktoré sú antimikrobiálne látky produkované rastlinami, keď oni sú napadnutí baktérií alebo húb. Táto látka je vraj za zdravotné prínosy červeného vína. Okrem zníženia rizika srdcových chorôb, resveratrol tiež hovorí, že majú vlastnosti, ktoré môžu zabrániť výskytu a progresii rakoviny. To je tiež vraj proti starnutiu.

Ako antioxidant, resveratrol môže obmedziť pôsobenie voľných radikálov v tele, čím sa zabráni niekoľko chorôb, ako artritída, Alzheimerova choroba, atď. Táto látka je tiež povedal, má protizápalové účinky a je vyhlasoval, že je dobré pre ľudí s inzulínovou rezistenciou. To je tiež vyhlasoval, že resveratrol prírodných zdrojov nemožno to moc efektívne pri poskytovaní týchto zdravotných výhod. Takže, resveratrol teraz predáva ako doplnok stravy.

Teraz je k dispozícii vo forme tabletiek a kvapalín. Použitie resveratrol doplnky je však stále veľa debatovalo a kontroverzné témy, ako sú blahodarné účinky týchto doplnkov u ľudí nebola preukázaná. Takže je vždy lepšie sa uchýliť k prírodným zdrojom tejto látky, aby sa žať resveratrol zdravotné výhody, ktoré ponúka tento prírodný antioxidant.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka

Prírodným zdrojom Resveratrol

Ako bolo uvedené vyššie, červené víno je jedným z najlepších zdrojov resveratrol. V skutočnosti, hrozna, ktoré sú použité pre výrobu vín je najlepším zdrojom resveratrol. Medzi rôznymi druhmi hrozna rastlín, Vitis vinifera, labrusca a muscadine hrozna sa nachádzajú sa s vysokou úrovňou resveratrol. Hoci tento antioxidant nachádza v stonky, korene a semená rastlín, najvyššia koncentrácia Resveratrol je vidieť kožu grapefruitu. Štúdie ukazujú, že okolo 50-100 mikrogramov Resveratrol je možné nájsť v 100 gramov hrozna kože. V prípade surového červené hrozno, resveratrol koncentrácia je 0,24 a 1,25 mg na pohár.

To je tiež hovoril, že hroznová rastliny, ktoré sa pestujú v chladnom podnebí, majú vysokú úroveň resveratrol, plesňové útoky sú častejšie v týchto klimatických podmienkach. V porovnaní s hroznového vína, hroznovej šťavy neobsahuje významné množstvo resveratrolu. V prípade červeného vína, resveratrol koncentrácie môžu líšiť, na základe rôznych faktorov, ako druh hrozna, miesto jeho rast atď. To môže byť okolo 0,29 a 1,89 mg v piatich unca poháre zo španielskeho červeného vína.

Iné zdroje prírodných resveratrol sú arašidy, ktoré majú asi 75 mikrogramov za uncu. Varené arašidy majú vyššia koncentrácia tejto látky v porovnaní s surové tie. Arašidové maslo obsahuje nízke sumy, ak tento antioxidant – 0,13 g na šálku. Dokonca maliny, moruše, čučoriedky a brusnice sú považované za prírodné zdroje resveratrol. V porovnaní s čučoriedky, čučoriedky majú vyššiu koncentráciu resveratrol, ale tento antioxidant môže dostať degradovaný z varenia. To tiež nájdete v semenách jahôd. Resveratrol je tiež nájdené v niektorých typov stromov borovice a smrek a Krídlatka.

Keďže neexistuje žiadna záruka, čistota, kvalita a efektívnosť resveratrol doplnky, je lepšie ísť na prírodným zdrojom resveratrol. Aj dávkovanie resveratrol dodatok k dispozícii nemusia byť presné. Existujú nejaké špekulácie o vedľajšie účinky resveratrol doplnky. Ak chcete používať tieto doplnky, požiadať o stanovisko lekára. V prípade prírodných zdrojov je tiež mierne spotreby vhodné.

Kliknite tu kúpiť Resveratrol z Oficiálna internetová stránka


Search for Resveratrol Prírodných Zdrojov


Related Post :