Resweratrol Naturalnych źródeł

Resveratrol przeciwutleniacze znajdujące się w niektórych roślinach (np. winogron), powiedział, że różne korzyści dla zdrowia. Przejdź przez ten artykuł krótki przegląd o naturalnych źródeł tej mieszanki polifenolowych. Być może słyszeliście o koncepcję “Francuski paradoks”, który zajmuje się niską częstość występowania chorób serca u Francuzów.

Według tej teorii czerwone wino nazywa się za takie niskie ryzyko chorób serca u Francuzów, którzy przestrzegają diety bogatej w tłuszcze nasycone.

Dalsze badania sugeruje, że jest obecność resweratrolu w czerwonym winie, to fenomen. Od tego czasu Resweratrol został gorący temat na różne badania i badania, jak to powiedział, że wiele korzyści dla zdrowia. W dzisiejszych czasach nawet Resweratrol suplementy są dostępne na rynku. Jak nie ma dowodów potwierdzających korzystne skutki tego związku, zawsze to lepiej iść do źródeł naturalnych Resweratrol, zamiast przy użyciu suplementów.

Kliknij tutaj, aby kupić Resweratrol z oficjalnej strony internetowej

Co to jest Resweratrol?

Przed rozpoczęciem pracy z naturalnych źródeł Resweratrol, to lepiej mieć podstawowe pojęcie o związek. Resweratrol jest naturalnym antybiotykiem w niektórych roślin, takich jak winogrona, Lilia i eukaliptusa. Substancja ta jest produkowany w zakładach jako reakcję obronną przed atakami bakteryjne i grzybicze.

Resweratrol jest jednym z phytoalexins, które są antybiotyki substancje produkowane przez rośliny, gdy są one atakowane przez bakterie lub grzyby. Substancja ta jest uważane za za korzyści zdrowotne czerwonego wina. Oprócz zmniejszenia ryzyka chorób serca, Resweratrol jest również mówi się, że właściwości, które mogą zapobiec występowaniu i progresji raka. On również powiedział, że anty starzenie się efekty.

Jest przeciwutleniaczem, Resweratrol można ograniczyć działanie wolnych rodników w organizmie, zapobiegając w ten sposób kilka chorób, jak zapalenie stawów, choroba Alzheimera itd. Substancja ta jest również mówi się, że działanie przeciwzapalne i jest uważana za dobry dla osób z opornością na insulinę. Twierdzi się również, że Resweratrol naturalnych źródeł nie może być to bardzo skuteczne w udzielaniu tych świadczeń zdrowotnych. Tak Resweratrol teraz jest wprowadzany do obrotu jako suplement.

To jest teraz dostępny w formie tabletek i płynów. Jednak wykorzystanie Resweratrol suplementy jest nadal dużo dyskusji i kontrowersyjny temat, jak korzystny wpływ tych suplementów u ludzi nie są sprawdzone. Tak zawsze to lepiej uciekać się do naturalnych źródeł tej substancji, aby czerpać korzyści zdrowotne resweratrolu oferowanych przez ten naturalny przeciwutleniacz.

Kliknij tutaj, aby kupić Resweratrol z oficjalnej strony internetowej

Naturalne źródła Resweratrol

Jak wspomniano powyżej, czerwone wino jest jednym z najlepszych źródeł Resweratrol. W rzeczywistości winogron, które są używane do produkcji wina jest najlepszym źródłem resweratrolu. Wśród różnych rodzajów roślin winorośli Vitis vinifera, Lisia i muscadine winogron znajdują się się mieć wysoki poziom resweratrolu. Mimo, że ten przeciwutleniacz znajduje się w łodygi, korzeni, nasion roślin, najwyższe stężenie Resweratrol jest postrzegana w skóry grejpfruta. Badania pokazują, że około 50-100 mikrogramów Resweratrol można znaleźć w 100 gramach skórki winogron. W przypadku surowego czerwone winogrona Resweratrol stężenie wynosi 0,24 i 1,25 mg na szklankę.

To również powiedział winogron roślin, które są uprawiane w zimnym klimacie, że wysoki poziom resweratrolu, są bardziej powszechne w tych warunkach klimatycznych konserwacyjnym. W porównaniu do wina z winogron sok z winogron nie zawierają znaczne ilości Resweratrol. W przypadku czerwonego wina, Resweratrol koncentracji mogą się różnić, na podstawie różnych czynników, takich jak rodzaj winogron, miejsce jego wzrostu, itp. Może to być około 0,29 i wynik 1,89 mg w szklance pięć uncji z hiszpańskiego czerwonego wina.

Innych źródeł naturalnych Resweratrol są orzeszki ziemne, które mają około 75 mikrogramów za uncję. Gotowane orzeszki ziemne mają wyższe stężenie tej substancji, w porównaniu z surowego materiału. Masło orzechowe zawiera niewielkie ilości, jeśli ten przeciwutleniacz – 0,13 mg na szklankę. Nawet maliny, morwy, borówki i żurawiny są uważane za naturalne źródła Resweratrol. W porównaniu do jagody jagody mają wyższe stężenie Resweratrol, ale ten przeciwutleniacz może dostać pogorszeniu z powodu gotowania. Można go również znaleźć w nasion truskawek. Resweratrol również znajduje się w niektórych rodzajów drzew sosny i świerka i japoński knotweed.

Jak nie ma żadnej gwarancji czystości, jakości i skuteczności Resweratrol suplementy, to lepiej iść do naturalnych źródeł Resweratrol. Nawet dawki resweratrolu, wyposażone w dodatek nie może być dokładne. Istnieją pewne spekulacje na temat skutków ubocznych, Resweratrol suplementy. Jeśli chcesz użyć tych suplementów, zasięgnąć opinii lekarza. W przypadku naturalnych źródeł, umiarkowane spożycie jest wskazane.

Kliknij tutaj, aby kupić Resweratrol z oficjalnej strony internetowej


Search for Resweratrol Naturalnych źródeł


Related Post :