Svorio Netekimas Patarimai, Kaip Pradėti Savo Mitybą Ne Teisė

Prasideda dietos prarasti svorio ir pagerinti sveikatą yra garbingą tikslą, bet ji gali būti šiek tiek absoliuti. Yra įpareigota būti problemas kažką naujo paleidus, ypač kai jis reikia kažką daryti kelis kartus per dieną —, pavyzdžiui, valgyti ir gerti.

Vis dėlto, kol jūs ne bandyti pakeisti viską iš karto, galima sutikti savo svorio tikslus. Skaitykite toliau ir sužinoti kai kurias paslaptis iš meistrų — tų, kurie prarado svorį, ir dar svarbiau, laikė jį. Juk, ko gero praranda papildomo svorio jei galite gauti teisę grįžti?

1. Laikytis sveikos mitybos planas

Sveikos mitybos planą (pvz., VitaDocs svorio klinika planas) turėtų būti maisto jums patiks kartu su daug sveikų, ne per daug-apdorotas maisto produktams kaip vaisiai, daržovės, nesmulkinti grūdai, mažo riebumo pieno, liesos mėsos, jūros gėrybių, pupelės ir riešutų. Dėka jų galimybę patenkinti, šių mažo kaloringumo maisto produktų iš tikrųjų padės jums laikytis dietos. Labiausiai patenkinti maisto produktai turi daug ląstelienos (pvz., vaisiai, daržovės, nesmulkinti grūdai, pupos, ir riešutų) ir (arba) mažas riebalų kiekis baltymų (rasti mėsos, žuvies, pieno ir sojos).

Idealiu atveju jums bus lėtai atpratinti save nuo mėgstamų maisto produktų, kurie yra stipriai perdirbtų ir daug riebalų ar kalorijų, ir pakeisti juos su daugiau maistingo galimybes. Bet kuriuo metu šio proceso metu, nedvejodami naujų mitybos planą, kuris padidina kai sveikas maistas ir mažinamos kitos sugalvoti. Tai geriausia WLC nariams kurti naują planą savaitės pabaigoje. Kai padarysite, WLC elektroninis žurnalas savo šiferis servetėlės švarus.

Nesijaudinkite, jei esate vegetaras, ar turite alergijų arba netoleravimų sukelia. Savo asmeninį WLC mitybos planas gali būti rekomenduojamų maisto produktų grupių, tačiau ji bus pakankamai maistingųjų medžiagų. Mes rekomenduojame, kad visiems būtų kasdien multivitaminų/mineral supplement bet mitybos trūkstamos.

2. Imtis kūdikio žingsniai

Pokytis yra sunku. Padaryti mažų, palaipsniui keisti savo mitybos modeliai yra geriausias būdas peržiūrėti savo mitybą. Kai kurie ekspertai siūlome tik vieną pakeisti kiekvieną savaitę, siekiant suteikti jums laiko priprasti prie naujos elgesį. Jūsų pagrindinis tikslas yra sukurti naują mitybos įpročiai, kurie gali išlikti visą gyvenimą.

Yra puikus būdas pradėti savo spintos ir šaldytuvas su sveiką maistą, ir planuojate sveikesnį maistą namuose. Pasiimti Naujoji cookbook arba kepimo žurnalo specializuojasi ir sveiką maistą; po mėgstamiausia šeimos receptą ir WLC “ receptas gydytojas ” valdybos patarimų, kaip palengvinti; arba Išbandykite vieną iš receptai iš svorio klinika kolekcijos.

3. Nustatyti realistinius politinius tikslus

Dauguma žmonių, kuriems reikia numesti svorio nustatyti tauriųjų tikslų, svajoja montuoti į drabužių dydžių, kurie gali nebūti tikroviškas jiems. Dar numesti tiek mažai kaip 5 % iki 10 % savo kūno masės pagerinti būdu jums pajusti, į zip savo žingsnį, ir, svarbiausia, pagerinti savo sveikatą. Tyrimai rodo, kad prarasti net nedidelį kiekį svorio gali pagerinti bendrą sveikatos ir, konkrečiai, mažina kraujo spaudimą, ir cukraus kiekį kraujyje ir cholesterolio kiekį.

Svorio netekimas, kurie pasiekiami ir tikslų reikia nepamiršti, kad nepatariama jų svorio yra tik 1-2 £ per savaitę. Lėtai ir užtikrintai laimėjo lenktynėse. Tai užima laiko mokytis naujų mitybos įpročių, kuris truks visą likusį savo gyvenimą.

4. Apdovanojimai, ne bausti

Išlaikyti aukštą motyvaciją, atlygis sau pasiekus minigoals. Galų gale, praranda 5 svarų arba padaryti ją į sporto salė penkis kartus per savaitę nusipelno ant nugaros.

Kita vertus, neturi būti per sunku save, kai nukristi vagono — kiekvienas daro, anksčiau ar vėliau. Tikimės, kad bus slipups, ir kada jie padaryti, tiesiog nušluoti sau ir gauti teisę grįžti į doros kelią. Naudoti savo slipup sužinoti kur gresia, ir nuspręsti, kaip bus valdyti situaciją kitą kartą neatsisakant savo mitybą. Mano pasiūlymas yra bando atlikti savo geriausia 80 % laiko, ir atsipalaiduoti taisyklės šiek tiek kiti 20 % laiko.

5. Gauti draugų

Parama yra labai svarbi sėkmingo svorio metimo programa. Pritraukti šeimos narys, susirask draugą prisijungti prie jūsų vaikščiodami ar treniruotes, ir įsitraukti į WLC online bendruomenei. Šie žmonės taps įkvėpimo, remti ir skatinti reguliariai šaltinis, ir ypač kai vyksta tampa sunku.

6. Stebėkite savo maistą

Sėkmingai pralaimėta žinome, kaip svarbu dokumentuoti ką ir kiek valgo. Paprastas aktas raštu jį žemyn yra galingas įrankis, kuris gali padėti išlaikyti jūsų kontrolės.

Naudokite funkciją WLC leidinyje, arba jei norite, išlaikyti savo dienoraštį sekti savo kasdienį maistą.

7. Pridėti pratimai

Valgyti healthfully ir pjovimo kalorijų yra tik pusė sėkmingai weight loss formulė. Reguliarus fizinis aktyvumas yra kitas dalis. Pratimas yra galingas įrankis, padėti jums deginti kalorijas ir padidinti jėgą, pusiausvyros bei koordinacijos sumažinti stresą ir pagerinti jūsų bendrą sveikatą.

Mano patarimas, kad tilptų į sveikatingumo pirmas dalykas ryte, įsitikinkite, kad jis neturi gauti spaudžiant iš savo užimtą darbo dieną. (Prieš pradedant bet fitneso programa, pasitarkite su savo gydytoju, ir nors jūs į tai, kad gydytojas kopiją, jūsų mitybos planas aptarti.)

Jūs turite būti didžiuotis, kad jums padarė sprendimą pagerinti jūsų sveikatą. Žinau, kad būsimi turės keletą smūgių, bet turi gerą mitybos planą, paramos sistemą ir teigiamas požiūris, jums bus sėkminga. Sėkmės!


Search for Svorio Netekimas Patarimai, Kaip Pradėti Savo Mitybą Ne Teisė


Related Post :