Tavsiye Edilen Resveratrol Dozaj

Resveratrol dozaj tavsiyeleri Yetişkin birey için günde 200-400 mg dir. Doğru doz en iyi bu antioksidan takviyesi, vücut ağırlığı ve kişinin genel sağlığı alma amacına bağlı doktor tarafından karara bağlanır. Resveratrol en değerli antioksidan maddeler biri olduğu iddia ediliyor.

Nitekim, bu bitki tabanlı bileşik bulgusu günümüz Tıp biliminde bir kilometre taşı az. Stres koşullarında bazı bitkiler tarafından salgılanan kimyasal, bir phytoalexin bileşik bu mikrobiyal saldırılardan ana bitkileri korur. Doğal resveratrol kaynağı ilgili olarak büyük miktarda kırmızı üzüm ve mor üzüm, fıstık, koyu renkli meyveleri ve kırmızı şarap deride mevcuttur.

Bazı sözde resveratrol sağlık yararları kan şekeri düzeyleri, yavaşlama yaşlanma süreci, anti-cancerous eylem, antienflamatuar özelliği ve kalp-damar sağlığının iyileştirilmesi aşağı düşürmek. Resveratrol yönünden zengin besinler tüketen sağlık için iyi, ancak hizmet tutarı en fazla yarar artırılmalıdır. Bu nedenle, resveratrol suyu ve sentetik takviyeleri formüle ve sağlık gıda merkezlerinde satılan. Diğer diyet takviyeleri gibi uygun dozda alarak en iyi sağlık yararları elde etmek için zorunludur.

Resveratrol resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Uygun Resveratrol doz

Bilimsel araştırmalara göre bu polifenolik bileşik hayat uzatma ve kanser önleme özelliklerini gösterir. Rağmen pek çok iddia yararları Resveratrol değerlendirmeleri, canlılar arasında en çok çalışma yapılmıştır yani bitkiler ve hayvanlar. Tarihe kadar bu antioksidan takviyesi birkaç tedavi edici etkileri insanlarda test edilir; Bunlardan biri kan şekeri yüksek doz aldıktan sonra etkisi düşürücü olduğunu.

Dozaj ağırlıkça

Bir kişi için uygun kabul edilir resveratrol belirli hiçbir doz olduğunu. Fareler üzerinde yapılan bir klinik deneme resveratrol vücut ağırlığı kilogram başına 5 mg verildiğinde en etkili olduğu bulunmuştur. Bu göz önüne alındığında, bu aynı resveratrol konsantrasyonu da insanlar için ideal sonuç tıbbi araştırmacılar geliyor. Bu nedenle, yetişkin erkek ve kadınların ortalama vücut ağırlığı dikkate alındığında, kişi başı günlük 400 mg 200 mg önerilen resveratrol doz olduğunu. Sağlık gözetimi olmaksızın daha fazla 1500 mg alarak hiç de tavsiye edilir.

Resveratrol resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Dozaj kilo kaybı için

Resveratrol takviyeleri büyük popülerlik ana nedenlerinden biri olumlu kilo kaybı etkileri, yan etkileri olmadan ‘s. Bu antioksidan ek kilo vermek için kullanırken, ideal doz dieter vücut ağırlığına göre değişir. Bu yaklaşık 300 mg doz 150 kilo ağırlığında bir kişi için iyi önerilmektedir. Aynı şekilde, resveratrol doz 300 mg bir 300 pound erkek veya kadın için daha yüksek olacaktır. Orta doz günde 500-1500 mg alımı anlamına gelir ise 100-500 mg arasında düşük doz, konsantrasyon olarak kabul edilir.

Aşırı doz (1500 mg veya daha fazla) alındığında, resveratrol belirtiler aşırı doz yol açabilir. Muhtemel resveratrol takviyeleri yan etkileri karın krampları, gevşek hareket, eklem ağrısı, kan inceltme, anemi ve el karıncalanma vardır. Son bir kayda göre uygun doz alımı hakkında güvenilir bir doktor danışmanlık antioksidan formülasyonları dayalı resveratrol ürünleri de dahil olmak üzere, her türlü çekerken çok önemli. Öylesine, resveratrol yan etkileri riskini en aza indirmek için değil kendini bu tedavi ek yönetmek.

Bir doktor yaklaşım olarak, o, vücut ağırlığı ve mevcut sağlık durumu iyice, doğru doz için hesaplamak için inceleyecektir. Buna göre doktor, sağlık durumuna göre uygun resveratrol doz reçete olacaktır. Genel olarak, bu antioksidan ek başlangıç ve yavaş yavaş doz alımı (gerekirse) artan daha düşük bir doz yan etkileri kaçınarak yardımcı olacaktır.

Resveratrol resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın


Search for Tavsiye Edilen Resveratrol Dozaj


Related Post :