Utrata Masy Ciała Porady Do Rozpoczęcia Diety Od Prawej

Począwszy od diety, aby schudnąć i poprawy stanu zdrowia jest wartościowym celem, ale może być nieco przytłaczające. Są zobowiązane do wyzwań przy każdym uruchomieniu coś nowego, zwłaszcza gdy chodzi coś zrobić kilka razy dziennie — jak jedzenie i picie.

Jednak tak długo, jak nie spróbujesz zmienić wszystko na raz, można spotkać swoich celów odchudzania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się niektóre tajemnice mistrzów — tych, którzy stracili wagi i, co ważniejsze, przechowywać ją. Po tym wszystkim co dobrego jest utraty nadwagi, jeśli można uzyskać go z powrotem?

1. Wykonaj Plan zdrowego odżywiania

Plan zdrowego odżywiania (jak plan WebMD waga strata Clinic) powinna zawierać żywności, lubisz wraz z dużą ilością zdrowe, nie zbyt przetwarzania żywności, takich jak owoce, warzywa, pełnoziarniste, niskotłuszczowy nabiał, chude mięso, owoce morza, fasoli i orzechy. Dzięki ich zdolność do zaspokojenia te niskokaloryczne produkty faktycznie pomoże Ci trzymać się diety. Najbardziej satysfakcjonujące żywności mają dużo błonnika (np. owoce, warzywa, pełnoziarniste, ziaren i orzechów) i/lub niskotłuszczowe białka (Znalezione w mięso, ryby, nabiał i soi).

Najlepiej będziesz powoli uniezależnić się od ulubione potrawy, które są mocno przetworzone i wysokiej zawartości tłuszczu lub kalorii i zastąpić je opcje bardziej pożywne. W czasie tego procesu Zapraszam do wymyślić nowy plan odżywiania, który zwiększa niektóre zdrowe produkty i zmniejsza innych. To jest najlepsze dla członków WLC utworzyć nowy plan na koniec tygodnia. Kiedy to zrobić, kwartalnik WLC chusteczki twój łupków czyste.

Nie martw się, jeśli jesteś wegetarianinem, lub cierpią na alergie lub reakcje nietolerancji. Twoje spersonalizowane WLC plan jedzenia może nie zawierać wszystkich grup żywności zalecane, ale zapewnić odpowiednich składników odżywczych. Zaleca się, że wszyscy się codzienne uzupełnienie multiwitaminowy/mineralnych do wypełnienia wszelkich luk żywieniowych.

2. Podjąć kroki dziecka

Zmiana jest trudne. Dokonywanie małe, stopniowe zmiany w nawyki żywieniowe jest najlepszym sposobem, aby remont diety. Niektórzy eksperci sugerują, co tylko jeden zmieniać co tydzień, aby dać czas przyzwyczaić się do nowych zachowań. Swoim ostatecznym celem jest ustanowienie nowych nawyków, które mogą być poniesione przez całe życie.

Jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie akcji szafki i lodówka z zdrowej żywności, a przygotować zdrowsze posiłki w domu. Nowe książki kucharskiej lub gotowanie magazynu specjalizuje się w zdrowej kuchni; po ulubiony przepis rodziny na WLC “ przepis lekarz ” Rady wskazówki w jaki sposób zmniejszyć; lub spróbować jednego z przepisów z kolekcji Klinika utrata wagi.

3. Zestaw realistyczne cele

Większość ludzi, którzy muszą schudnąć Ustaw szczytnych celów, marzy o montażu w rozmiary ubrań, które nie mogą być realistyczne dla nich. Nie tracąc zaledwie w 5% do 10% masy ciała może poprawić sposób czuć, zip wyrażać w kroku i, co najważniejsze, poprawić swoje zdrowie. Badania pokazują, że utraty nawet niewielkie ilości masy ciała może poprawić ogólny stan zdrowia i, w szczególności, obniża ciśnienie krwi i cukru we krwi i poziom cholesterolu.

Zestaw wagi utraty bramki, które są osiągalne, a należy pamiętać, że zalecana dawka utrata masy ciała jest tylko 1-2 kg na tydzień. Powoli i równomiernie wygrywa ten wyścig. Potrzeba czasu, aby nauczyć się nowych nawyków, które będzie trwać do końca życia.

4. Nagradzać, nie karz

Aby utrzymać wysokiej motywacji, spotkać się po osiągnięciu minigoals. Po tym wszystkim tracąc 5 funtów lub co do siłowni pięć razy w tygodniu zasługuje na pat na powrót.

Z drugiej strony, nie należy zbyt mocno na siebie podczas upadku z wagonu — każdy ma, prędzej czy później. Przewidywania, że stanie się slipups, i kiedy zrobić, tylko szczotki się i dostać z powrotem na właściwe tory. Używać twój slipup, aby dowiedzieć się, gdzie są zagrożone i zdecydować, jak będzie obsługiwać sytuacji następnym razem bez rezygnacji z diety. Moja sugestia jest, spróbuj zrobić swoje najlepsze 80% czasu i złagodzenia przepisów nieco pozostałe 20% czasu.

5. Się kumpel

Wsparcie jest istotną częścią programu odchudzania skuteczne. Zwerbować członka rodziny, znaleźć znajomego, aby przyłączyć się do Ciebie w spacery lub treningi i zaangażować się w społeczności internetowej WLC. Osoby te staną się źródłem inspiracji, wsparcia i zachęty w sposób regularny, a szczególnie, kiedy chodzenie dostaje mocny.

6. Śledzenie posiłków

Sukces przegranych wiem jak ważne jest, aby dokument co i ile jeść. Prosta czynność pisania, jest potężnym narzędziem, które może pomóc w utrzymaniu się w kontroli.

Funkcja arkusza WLC, lub jeśli wolisz, zachować swój własny Dziennik śledzenia dziennego spożycia żywności.

7. Dodaj ćwiczenia

Jeść zdrowo i cięcia kalorii, to tylko pół recepta na udane utrata wagi. Coraz regularnej aktywności fizycznej jest inna część. Ćwiczenie jest potężnym narzędziem, pomaga spalić kalorie i zwiększenie siły, równowagi i koordynacji przy jednoczesnej redukcji stresu i poprawić ogólny stan zdrowia.

Moja rada to pasuje w fitness pierwszą rzeczą w godzinach porannych, aby upewnić się, że to nie są uciskane z ciężkim dniu. (Przed rozpoczęciem jakichkolwiek program fitness, skontaktować się z lekarzem i podczas gdy jesteś na to, doprowadzić do lekarza kopię planu jedzenia aby Dyskutować).

Powinieneś być dumny, że mam podjął decyzję, aby poprawić swoje zdrowie. Wiem, że na drodze mają niektóre guzy, ale wyposażony rezygnować dobry plan jedzenia, system wsparcia i pozytywne nastawienie, można odnieść sukces. Powodzenia!


Search for Utrata Masy Ciała Porady Do Rozpoczęcia Diety Od Prawej


Related Post :