Zdravotní Přínosy Acai Berry

Nedávné mediální pokrytí show Oprah Winfrey Show, Rachael Ray, ABC, NBC a CBS se vnucuje mnoho výhod acai. A lékaři a celebrity mají i acai jako číslo 1 Super jídlo.

Extrémně vysoká koncentrace antioxidantů, omega mastných kyselin, aminokyseliny, vlákninu a dalších živin jsou důvodem, proč tuto super jídlo má mnoho výhod. V souhrnu, zde jsou jen některé z mnoha výhod, které acai berry může pomoci s:

 • Podporují hubnutí
 • Zvýšit energii a vytrvalost
 • Boj proti onemocnění srdce, cukrovka, rakovina a jiné choroby
 • Posílit imunitní systém
 • Zlepšit trávicí systém
 • Snížit dopady stárnutí
 • Zlepšit vidění

Klikněte zde koupit PureAcaiBerry z oficiální webové stránky

Podporují hubnutí

Acai je extrémně vysoká koncentrace vláken a omega mastných kyselin. Obsahuje také zdravou dávku aminokyselin, sacharidů a vitamínů. Bylo prokázáno, že tyto živiny:

 • potlačit chuť k jídlu
 • snížení hromadění tuku v těle
 • zvýšení metabolismu
 • zvýšit energii a vytrvalost

Přibližně 40 % ovoce acai je vlákno. Existuje mnoho výhod z vláken. Protože vláknina tendenci udělat jídlo cítit větší a déle zdržovat, působí jako přírodní chuť k jídlu. A protože to pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi, pomáhá udržet stabilní a vyšší energetické úrovně tím, že brání zhroucení cukru. To také snižuje hromadění tuku v těle tím, že brání inzulín hroty, které může proměnit tukové tkáně přebytek cukru v krvi.

Omega mastné kyseliny, vláknina, aminokyseliny a vitamíny v acai také může pomoci zvýšit metabolismus. A podporu v metabolismu může pomoci spálit více kalorií – i v klidu.

V kombinaci s správné diety a cvičení, různé živiny v acai může být o velkou pomoc pro hubnutí a lepší celkové zdraví.

Klikněte zde koupit PureAcaiBerry z oficiální webové stránky

Zvýšit energii a vytrvalost

Acai se stala legendární mezi brazilské Jiu-Jitsu fighters, nejlepší surfaři a dalších sportovců pro jeho schopnost zvýšit energii a zvýšit výdrž. Legendární Jiu-Jitsu fighters Carlos a Royce Gracie používali acai k pohonu je více UFC a jiných mistrovství. A 6 čas světový šampion surfer Kelly Slater acai významnou součástí jeho výživy. Pokud světové třídy sportovci mohou pomocí acai zvýšit energii a vytrvalost v soutěži, je rozhodně vám pomohou s vaší školení nebo cvičení režimu. A více energie, tím více kalorií spálíte lze v tréninku.

Správnou kombinaci živin, jíst v pravidelných intervalech vám pomůže udržet vysoké energetické hladiny. A vysoká koncentrace sacharidů, bílkovin a zdravých tuků v acai paliva aktivitě při vysoké koncentrace vlákniny pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a déle udržet vyšší energetické hladiny.

Boj proti onemocnění srdce, cukrovka, rakovina a jiné choroby

Snad jedním z hlavních důvodů, proč že acai je považován za číslo jedna Superfood je kvůli živiny, které pomáhají předcházet nemocem a přispět k podpoře zdraví. Acai obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací antioxidantů, omega mastných kyselin, jiných dobrých tuků a vlákna ze všech potravin. A tyto živiny může snížit riziko srdečních onemocnění, rakoviny, diabetu a dalších nemocí. Vysoká koncentrace antioxidantů jsou například myšlení zabránit Alzheimerova choroba, Parkinsonova, neurodegenerativní nemoci, revmatoidní artritidy a dalších nemocí.

Vysoká koncentrace vlákniny a beta-sitosterol mohou snížit cholesterol v krvi. Vláknina také pomáhá ke snížení hladiny glukózy, které pomáhají předcházet diabetu. A kyselina olejová, omega 9 mastné kyseliny, která je hlavní složkou olivového oleje, může snížit krevní tlak. Nedávná studie University of Florida i spojila konzumace acai na prevenci leukémie! S vysokou koncentrací živin, které pomáhají proti mnoha nemocem, je snadné pochopit, proč acai je zvažován mnoho být číslo jedna super jídlo.

Klikněte zde koupit PureAcaiBerry z oficiální webové stránky

Posílit imunitní systém

Imunitní systém chrání proti nemoci a patogeny, jako jsou viry, bakterie a parazity pomocí mechanismů jako enzymy, dobré bakterie, proteiny, buněk, orgánů, tkání, atd. Vysoká koncentrace antioxidantů a dalších živin v acai berry může pomoci posílit imunitní systém tím, že přispívá ke zdravé funkci těchto mechanismů, které chrání proti patogenům.

Zlepšit trávicí systém

Vysoký obsah vlákniny, enzymy a další živiny v acai nemusí pouze přispět ke snížení srdeční onemocnění snižuje cholesterol v krvi a stabilizovat hladinu cukru v krvi, ale také podpory v řádné fungování trávicí soustavy. Enzymy mohou pomoci v trávení potravy. A vlákno může pomoci zabránit hemeroidy, syndrom dráždivého tračníku a zabránit nebo zmírnit zácpu. Vysoký obsah vlákniny v acai může pomoci zajistit, že dostanete své Doporučené denní dávky vlákniny a pomáhají udržovat zdravý trávicí systém.

Klikněte zde koupit PureAcaiBerry z oficiální webové stránky

Snížit dopady stárnutí

Kromě pomoci zabránit onemocnění, vysoká koncentrace antioxidantů v acai může pomoci snížit dopady stárnutí. Minimalizace poškození buněk z volných radikálů, antioxidanty mohou zabránit projevům stárnutí způsobené Oxidační stres kvůli normální tělesné funkce (např. cvičení) nebo vnější příčiny, jako je poškození sluncem, pesticidů, látek, cigaretového kouře, atd. Například vitamin E a další antioxidanty jsou považovány zabránit poškození kůže slunci a dalších příčin.

Zlepšit vidění

Antokyany a další antioxidanty jako jsou vitamín A jsou si zlepšit vidění prostřednictvím různých mechanismů. Ve skutečnosti v druhé světové válce, britský stíhací piloti byli myšlenka získat větší noční vidění prostřednictvím příjem velkého množství Brusnice borůvka. Později nutriční analýza připsat zlepšení vidění antokyanů a jiné antioxidanty. A staré pořekadlo, že mrkev (vysoký obsah vitaminu A a jiných antioxidantů) může zlepšit vidění může mít něco k němu také.

Klikněte zde koupit PureAcaiBerry z oficiální webové stránky


Search for Zdravotní Přínosy Acai Berry


Related Post :